Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: content
jv: kontén

en: Top
jv: Ndhuwur

en: User
jv: Panganggo

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.
