Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: content
ka: კონტენტი

en: Top
ka: ზედა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: e-mail
ka: ელ. ფოსტა
