Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: content
kk: контент

en: Center
kk: Орта

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.

en: Rating
kk: Рейтинг
