Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: content
km: មាតិកា

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: e-mail
km: អ៊ី​មែល

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: @type %title has been deleted.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។
