Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: S
kn: ದಕ್ಷಿಣ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: e-mail
kn: ಇ-ಅಂಚೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್

en: In progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ
