Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: content
lt: turinys

en: Center
lt: Centras

en: Top
lt: Viršus

en: User
lt: Narys

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: e-mail
lt: el. paštas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Questions
lt: Klausimai

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Rating
lt: Reitingas
