Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: content
lv: saturs

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: User
lv: Lietotājs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: e-mail
lv: e-pasts

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Questions
lv: Jautājumi

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.

en: Rating
lv: Reitings
