Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Access denied
ml: പ്രവേശനാനുമതി നിഷേധിച്ചിരിക്കുന്നു
