Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: content
mr: मजकूर

en: Center
mr: मध्य

en: User
mr: सदस्य

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: e-mail
mr: विरोप (ईमेल)

en: Rating
mr: श्रेणी
