Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Questions
my: မေးခွန်းများ
