Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Title
no: Tittel

en: content
no: innhold

en: Center
no: Midtstilt

en: Top
no: Til toppen

en: User
no: Bruker

en: Access denied
no: Tilgang nektet

en: Bottom
no: Bunnen

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: e-mail
no: e-post

en: Changed
no: Endret

en: Completed
no: Fullført

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: Questions
no: Spørsmål

en: @type %title has been deleted.
no: @type %title ble slettet.

en: In progress
no: Under arbeid
