Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Center
ne: केन्द्र

en: Top
ne: माथि

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
