Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: content
nl: inhoud

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Bottom
nl: Onderkant

en: S
nl: Z

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: e-mail
nl: e-mailadres

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Questions
nl: Vragen

en: @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: Rating
nl: Waardering

en: In progress
nl: Bezig

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: Completion
nl: Voltooiing
