Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: content
nn: innhald

en: User
nn: Brukar

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Rating
nn: Karakter
