Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: content
oc: contengut

en: Center
oc: Centre

en: Top
oc: Naut

en: User
oc: Utilizaire

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: e-mail
oc: corrièr electronic

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: @type %title has been deleted.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat suprimit.

en: Needs review
oc: Nécessite una verificacion
