Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: content
pl: zawartość

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: User
pl: Użytkownik

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Questions
pl: Pytania

en: @type %title has been deleted.
pl: Usunięto wpis %title (@type).

en: Rating
pl: Ocena

en: In progress
pl: W toku

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia
