Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Center
ps: منځ

en: User
ps: غړی

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
