Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: content
pt: conteúdo

en: Center
pt: Central

en: Top
pt: Superior

en: User
pt: Usuário

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Bottom
pt: Inferior

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: e-mail
pt: email

en: Changed
pt: Alterado

en: Completed
pt: Concluído

en: @type: deleted %title.
pt: @type: %title foi apagado.

en: Questions
pt: Questões

en: @type %title has been deleted.
pt: @type %title foi apagado.

en: Rating
pt: Avaliação

en: In progress
pt: Em progresso

en: Needs review
pt: Precisa ser revisado

en: Completion
pt: Concluído
