Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: content
ru: содержимое

en: Center
ru: Центр

en: Top
ru: Вверху

en: User
ru: Пользователь

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Bottom
ru: Снизу

en: S
ru: Ю

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Changed
ru: Изменение

en: Completed
ru: Завершено

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Questions
ru: Вопросы

en: @type %title has been deleted.
ru: Материал %title типа @type удален.

en: Rating
ru: Рейтинг

en: In progress
ru: Процесс идет

en: Needs review
ru: Необходим пересмотр

en: Slide title
ru: Заголовок слайда

en: Completion
ru: Выполнение
