Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: content
sk: obsah

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: User
sk: Používateľ

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Bottom
sk: Naspodok

en: S
sk: J

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Questions
sk: Otázky

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: Rating
sk: Hodnotenie
