Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: content
sl: vsebine

en: Top
sl: Na vrhu

en: User
sl: Uporabnik

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Bottom
sl: Spodaj

en: e-mail
sl: e-pošta

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.
