Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: content
sq: përmbajtja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.
