Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: content
sv: innehåll

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: User
sv: Användare

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: e-mail
sv: e-post

en: Changed
sv: Ändrad

en: Completed
sv: Slutförd

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Questions
sv: Frågor

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: Rating
sv: Betyg

en: Needs review
sv: Behöver översyn
