Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: User
ta: பயனர்

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: e-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: @type %title has been deleted.
ta: @type %title அழிக்கப்பட்டது.
