Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: content
th: เนื้อหา

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: e-mail
th: อีเมล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Questions
th: คำถาม

en: @type %title has been deleted.
th: ลบ @type %title แล้ว

en: Rating
th: การจัดอันดับ
