Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: content
tr: içerik

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: User
tr: Kullanıcı

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Bottom
tr: Alt

en: S
tr: G

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: e-mail
tr: e-posta

en: Changed
tr: Değişti

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Questions
tr: Sorular

en: @type %title has been deleted.
tr: @type %title silindi.

en: Rating
tr: Derecelendirme

en: In progress
tr: Devam eden
