Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: content
uk: матеріал

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: User
uk: Користувач

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Bottom
uk: Знизу

en: S
uk: Пд

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: e-mail
uk: ел.адреса

en: Changed
uk: Змінено

en: Completed
uk: Завершено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Questions
uk: Питання

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: Rating
uk: Рейтинг

en: In progress
uk: Виконується

en: Needs review
uk: Потребує перевірки
