Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: content
vi: nội dung

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: User
vi: Người dùng

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: e-mail
vi: thư điện tử

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: @type %title has been deleted.
vi: @type %title đã được xóa.

en: Rating
vi: Xếp hạng

en: In progress
vi: Đang tiến hành

en: Needs review
vi: Cần xem lại
