Search 404 (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Search 404 settings
lt: Search 404 nustatymai

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
lt: Puslapio kurį bandote pasiekti nėra. <br />
    Jūsų patogumui atlikome paiešką su raktažodžiais %keys.

en: Jump directly to the search result when there is only one result.
lt: Nukreipti į pirmą paieškos rezultatą jeigu buvo rastas tik vienas įrašas.

en: Jump directly to the first search result even when there are multiple results.
lt: Nukreipti į pirmą paieškos rezultatą nors buvo rasta ir daugiau įrašų.

en: Use OR between keywords when searching.
lt: Naudoti OR operatorių tarp ieškomų žodžių.

en: Words to ignore
lt: Ignoruojami žodžiai

en: These words will be ignored from the search query. Separate words with a space, e.g.: "and or the".
lt: Šie žodžiai nebus naudojami paieškos užklausoje. Žodžiai turi būti atskirti tarpais, pvz.: "ir arba su".

en: Use a redirect 301 instead of redirect 302
lt: Naudoti 301 peradresavimą vietoje 302 peradresavimo

en: Disable auto search
lt: Išjungti automatinę paiešką
