Search 404 (7.x-1.2-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Search 404 settings
gl: Configuración da Búsqueda de 404

en: Administer search 404.
gl: Administrar a búsqueda de 404.

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a google search was performed using the query %keys.
gl: A páxina solicitado non existe. Para a súa comodidade, realizouse unha búsqueda en google usando a consulta %keys.

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
gl: A páxina solicitado non existe. Para a súa comodidade, realizouse unha búsqueda usando a consulta %keys.

en: Show left and right sidebars in page when a 404 search occurs
gl: Amosar as barras laterais esquerda e dereita na páxina cando se realiza unha búsqueda 404

en: Use OR between keywords when searching.
gl: Usar OR entre as palabras clave cando se realiza a búsqueda.

en: Words to ignore
gl: Palabras a ignorar

en: Search 404
gl: Búsqueda 404

en: Custom Page Title
gl: Título de Páxina Personalizado

en: Custom Page Text
gl: Texto da Páxina Personalizado
