Search 404 (7.x-1.3-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Search 404 settings
uk: Параметри Пошуку на сторінці 404

en: The page you requested does not exist. A search for %keys resulted in this page.
uk: Запитувана Вами сторінка неіснує. ВІдображено пошуко для %keys по сайту.

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
uk: Запитувана сторінка не існує. Для Вашої зручності здійснено пошук за запитом %keys.

en: Words to ignore
uk: Слова, що ігнорувати

en: Extensions to ignore
uk: Розширення для ігнорування

en: Extensions to abort search
uk: Розширення для зупинки пошуку

en: A search will not be performed for a query ending in these extensions. Separate extensions with a space, e.g.: "gif jpg jpeg bmp png". Do not include leading dot.
uk: Пошук для запитів, що закінчуються цими розширеннями, виконуватись не буде. Розширення вводити через пробіл, наприклад: "gif jpg jpeg bmp png". Крапку перед розширеннями не ставити.

en: Search 404
uk: Пошук 404

en: Disable auto search
uk: Вимкнути автопошук

en: Configure searching for keywords from URLs that result in 404 errors.
uk: Налаштування пошуку при 404-й помилці за ключовими словами з URL-адрес

en: Disable error message
uk: Вимкнути повідомлення про помилку

en: Do a Google CSE Search instead of a Drupal Search when a 404 occurs
uk: Виконати пошук Google CSE замість пошуку Drupal при 404-й помилці

en: Custom page title
uk: Власний заголовок сторінки

en: You can enter a value that will displayed at the title of the webpage e.g. "Page not found".
uk: Ви можете ввести значення, яке буде показуватися в заголовку вебсторінки, наприклад, "Сторінку не знайдено".

en: Custom page text
uk: Власний текст сторінки

en: You can enter a custom text message that can be displayed at the top of the search results, HTML formatting can be used.
uk: Ви можете ввести довільне текстове повідомлення, яке буде відображатися у верхній частині результату пошуку, можна використовувати HTML-форматування.

en: Custom search path
uk: Власний шлях пошуку
