Search 404 (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: About
cs: Popis

en: Saving this form will revert the 404 handling on the site to this module.
cs: Uložením tohoto formuláře povolíte tomuto modulu manipulovat se stránkou 404.

en: The page you requested does not exist.
cs: Požadovaná stránka neexistuje.
