Search 365 (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Search path
pl: Ścieżka przeszukiwania

en: Relevance
pl: Związek
