Search 365 (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Collection
es: Colección

en: Search path
es: Ruta de búsqueda

en: Relevance
es: Relevancia
