Search API (7.x-1.0-beta10) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Date format
sr: Формат датума

en: Field name
sr: Назив поља

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Maximum
sr: Максимално

en: String
sr: Стринг

en: Order
sr: Редослед

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Minimum
sr: Минимално

en: Enter your keywords
sr: Унесите кључне речи

en: contains
sr: садржи

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: View mode
sr: Врста приказа
