Search API (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Order
af: Bestelling

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug

en: disable
af: deaktiveer

en: Create page
af: Skep bladsy

en: Index
af: Indeks

en: Enter your keywords
af: Voer jou sleutelwoorde in
