Search API (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адлучана

en: Description
be: Апісаньне

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: none
be: ніякі

en: Settings
be: Наладкі

en: Path
be: Шлях

en: Clear index
be: Выпратаць індэкс

en: String
be: Радок

en: Save settings
be: Захаваць наладкі

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: revert
be: адкат

en: disable
be: адлучыць

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: HTML filter
be: Фільтар HTML
