Search API (7.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुस

en: none
ne: कुनैपनि हैन

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: View
ne: दृश्य

en: Clear index
ne: अनुक्रम खाली गर्नुस

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस
