Search API (7.x-1.14) - en to ca translation catalogue (122 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: enable
ca: habilita

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Is
ca: És

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Exclude
ca: Exclou

en: All
ca: Tot

en: Module
ca: Mòdul

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Fields
ca: Camps

en: Is not
ca: No és

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Count
ca: Quantitat

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Maximum
ca: Màxim

en: Processors
ca: Processadors

en: Transliteration
ca: Transcripció

en: Configuration
ca: Configuració

en: String
ca: Cadena

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Operator
ca: Operador

en: Filters
ca: Filtres

en: Integer
ca: Enter

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Duration
ca: Durada

en: First
ca: Primer

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Entity
ca: Entitat

en: Fixed
ca: Fixat

en: any
ca: qualsevol

en: Days
ca: Dies

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Minutes
ca: Minuts

en: Read only
ca: De només lectura

en: disable
ca: inhabilita

en: Remove field
ca: Eliminar camp

en: Minimum
ca: Mínim

en: Index
ca: Índex

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
ca: Heu d'incloure almenys una paraula clau positiva amb @count caràcters o més.

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Node access
ca: Accés al node

en: contains
ca: conté

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Boolean
ca: Booleà

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Is one of
ca: És un de

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Sum
ca: Suma

en: Display all values
ca: Mostra tots els valors

en: Hide view / Page not found (404)
ca: Amaga la vista / Pàgina no trobada (404)

en: Display empty text
ca: Mostra un text buit

en: Provide default argument
ca: Proporciona un paràmetre predeterminat

en: exposed
ca: exposat

en: Limit list to selected items
ca: Limita la llista als elements seleccionats

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
ca: Si se selecciona, els únics elements que es presentaran a l'usuari seran els seleccionats aquí.

en: Is all of
ca: Són tots de

en: Is none of
ca: No és cap de

en: Current user's language
ca: La llengua actual de l'usuari

en: Default site language
ca: La llengua predeterminada del lloc

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Show hierarchy in dropdown
ca: Mostra la jerarquia en un desplegable

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
ca[0]: No s'ha pogut trobar el terme: @terms
ca[1]: No s'han pogut trobar els termes: @terms

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
ca[0]: No s'ha pogut trobar l'usuari: @users
ca[1]: No s'han pogut trobar els usuaris: @users

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: HTML filter
ca: Filtre d'HTML

en: is empty
ca: és buit

en: New field
ca: Nou camp

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: is not empty
ca: no és buit

en: - Use default -
ca: - Usa el predeterminat -

en: New field name
ca: Nom del nou camp

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

en: Search page path
ca: Camí de la pàgina de cerca

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
ca: Si se selecciona, els usuaris poden introduir múltiples valors de la forma 1+2+3 (per fer un OR lògica) o 1,2,3 (per fer una AND lògica).

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
ca: Si està seleccionat, s'exclouran del filtre els nombres introduïts, en lloc de limitar la vista.

en: Aggregation type
ca: Tipus d'agregació

en: Is empty
ca: És buit

en: List additional actions
ca: Llista les accions addicionals
