Search API (7.x-1.16) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: any
mg: izy rehetra

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Search index
mg: Pejy fikarohana
