Search API (7.x-1.18) - en to lt translation catalogue (98 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Is
lt: Yra

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: All
lt: Visi

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Module
lt: Modulis

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Processors
lt: Procesoriai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: String
lt: Eilutė

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Duration
lt: Laikas

en: First
lt: Pirmas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Entity
lt: Esybė

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: any
lt: visi

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: disable
lt: išjungti

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Index
lt: Indeksas

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: HTML filter
lt: HTML filtras

en: is empty
lt: yra tuščias

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: List additional actions
lt: Sąrašas papildomų veiksmų
