Search API (7.x-1.23) - en to fa translation catalogue (139 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: enabled
fa: فعال

en: enable
fa: فعال‌سازی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Is
fa: هست

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Exclude
fa: استثنا

en: All
fa: همه

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Module
fa: ماژول

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Is less than
fa: کوچکتر است از

en: Is less than or equal to
fa: کوچکتر یا مساوی است با

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is greater than or equal to
fa: بزرگتر یا مساوی است با

en: Is greater than
fa: بزرگتر است از

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Count
fa: شمارش

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Id
fa: شناسه

en: Processors
fa: پردازشگر

en: Transliteration
fa: حرف به حرف نویسی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: String
fa: رشته

en: Last
fa: آخرین

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Operator
fa: عملگر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Integer
fa: صحیح

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Duration
fa: مدت

en: First
fa: اولین

en: Limit
fa: محدوده

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Entity
fa: عنصر

en: Fixed
fa: ثابت

en: Revert
fa: بازگشت

en: any
fa: همه

en: Server name
fa: نام سرور

en: Hours
fa: ساعت

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Read only
fa: فقط خواندنی

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: Remove field
fa: حذف فیلد

en: Decimal
fa: اعشار

en: Minimum
fa: حداقل

en: Index
fa: شاخص

en: Exceptions
fa: استثناها

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
fa: شما باید حداقل یک کلمه کلیدی مثبت با حداقل طول @count حرف و بیشتر بدهید.

en: Add server
fa: افزودن سرور

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Node access
fa: دسترسی گره

en: contains
fa: شامل

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Add new field
fa: افزودن فیلد جدید

en: Index name
fa: نام شاخص

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Boolean
fa: منطقی

en: Bundle
fa: بسته

en: Is one of
fa: یکی از

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Sum
fa: مجموع

en: Display all values
fa: نمایش همه مقادیر

en: Hide view / Page not found (404)
fa: نمای پنهان / صفحه پیدا نشد.

en: Display empty text
fa: نمایش متن‌های خالی

en: Provide default argument
fa: تهیه آرگومان‌های پیشفرض

en: Is all of
fa: همه است

en: Is none of
fa: هیچکدام نیست

en: Default site language
fa: زبان پیش‌فرض سایت

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب واژه‌ها از واژگان @voc

en: HTML filter
fa: فیلتر HTML

en: New field
fa: فیلد جدید

en: Add index
fa: افزودن شاخص

en: The server was successfully enabled.
fa: سرور با موفقیت فعال شد.

en: The index was successfully enabled.
fa: شاخص با موفقيت فعال شد.

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: There are no search servers or indexes defined yet.
fa: در حال حاضر هيچ سرور جستجو يا شاخص تعريف شده اي وجود ندارد

en: Enter the displayed name for the new server.
fa: اسم نمایش‌یافته برای سرور جدید را وارد کنید.

en: Select if the new server will be enabled after creation.
fa: انتخاب به شرطي که سرور جديد بعد از ايجاد فعال شود.

en: Server description
fa: توضیحات سرور

en: Enter a description for the new server.
fa: توضیحاتی برای سرور جدید وارد کنید.

en: Service class
fa: کلاس خدمات

en: Choose a service class to use for this server.
fa: کلاس سرویس برای استفاده از این سرور را انتخاب کنید.

en: Choose a service class
fa: انتخاب يک کلاس سرويس

en: Create server
fa: ساخت سرور

en: Please configure the used service.
fa: لطفا سرويس مورد استفاده را تنظيم کنيد.

en: The server was successfully created.
fa: سرور با موفقیت ایجاد شد.

en: The server could not be enabled. Check the logs for details.
fa: سرور نمی‌تواند فعال شود. برای جزئیات بیشتر گزارش‌ها را بررسی کنید.

en: Enter the displayed name for the  server.
fa: نام نمایشی سرور را وارد کنید.

en: The search server was successfully edited.
fa: سرور جستجو با موفقیت ویرایش شد.

en: No values were changed.
fa: هیچ مقداری تغییر نکرد.

en: Index description
fa: توضيحات شاخص

en: Select the server this index should reside on.
fa: انتخاب سروري که اين شاخص بايد روي آن قرار بگيرد(فعاليت کند)

en: < No server >
fa: < سروری وجود ندارد >

en: Create index
fa: ساخت شاخص

en: The index could not be enabled. Check the logs for details.
fa: شاخص نميتواند فعال شود. براي جزئيات بيشتر گزارشات را بررسي کنيد.

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-

en: New field name
fa: نام فیلد جدید

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Search API Query
fa: جستجوی API Query

en: (No information available)
fa: (اطلاعاتی در دست نیست)

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
fa: در صورتی که انتخاب شود کاربران می‌توانند مقادیر چندتایی به شکل 1+2+3 (برای "یا") یا 1,2,3 (برای "و") وارد کنند.
