Search API (7.x-1.24) - en to hr translation catalogue (77 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: enable
hr: omogući

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Exclude
hr: Isključi

en: All
hr: Svi

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Module
hr: Modul

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Fields
hr: Polja

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Count
hr: Broj

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Processors
hr: Procesor

en: Configuration
hr: Postavke

en: String
hr: Struna

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Filters
hr: Prečistači

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Duration
hr: Trajanje

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Revert
hr: Vrati

en: any
hr: bilo koji

en: Read only
hr: Samo za čitanje

en: disable
hr: onemogući

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: Decimal
hr: Decimalni

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr: Morate uključiti barem jednu pozitivnu ključnu reč sa najmanje @count karaktera.

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Add new field
hr: Dodaj novo polje

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Display all values
hr: Prikaži sve vrijedosti

en: Hide view / Page not found (404)
hr: Sakrij pogled / Stranica nije pronađena (404)

en: Display empty text
hr: Prikaži prazni tekst

en: Provide default argument
hr: Unesite zadani argument

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
hr[0]: Ne mogu pronaći termin: @terms
hr[1]: Ne mogu pronaći termine: @terms
hr[2]: Ne mogu pronaći termine: @terms

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
hr[0]: Ne mogu pronaći korisnika: @users
hr[1]: Ne mogu pronaći korisnike: @users
hr[2]: Ne mogu pronaći korisnike: @users

en: New field
hr: Novo polje

en: New field name
hr: Naziv novog polja
