Search API (7.x-1.25) - en to gl translation catalogue (121 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: enable
gl: activar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Is
gl: É

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Module
gl: Módulo

en: Never
gl: Nunca

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Is not
gl: Non é

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Count
gl: Contar

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Maximum
gl: Máximo

en: Processors
gl: Procesadores

en: Transliteration
gl: Transliteración

en: Configuration
gl: Configuración

en: String
gl: Cadea

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Operator
gl: Operador

en: Filters
gl: Filtros

en: Integer
gl: Enteiro

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Duration
gl: Duración

en: First
gl: Primeiro

en: Limit
gl: Límite

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Revert
gl: Volver

en: any
gl: calquera

en: Seconds
gl: Segundos

en: Read only
gl: Só lectura

en: disable
gl: desactivar

en: @min and @max
gl: @min e @max

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Index
gl: Índice

en: Exceptions
gl: Excepcións

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
gl: Debe incluír polo menos unha palabra clave positiva con @count carácteres ou máis.

en: Server
gl: Servidor

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: contains
gl: contén

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Boolean
gl: Booleano

en: Bundle
gl: Paquete

en: Is one of
gl: É un de

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Sum
gl: Suma

en: Display all values
gl: Amosar todos os valores

en: Hide view / Page not found (404)
gl: Ocultar a vista / Páxina non atopada (404)

en: Display empty text
gl: Amosar texto baleiro

en: Provide default argument
gl: Prover un argumento por defecto

en: exposed
gl: exposto

en: Limit list to selected items
gl: Limitar a lista aos elementos seleccionados

en: Is all of
gl: Son todos de

en: Is none of
gl: ningún

en: Is between
gl: Está entre

en: between
gl: entre

en: Is not between
gl: Non está entre

en: not between
gl: non entre

en: And max
gl: E máximo

en: And
gl: E

en: Current user's language
gl: Lingua do usuario actual

en: Default site language
gl: Lingua predefinida do sitio

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Show hierarchy in dropdown
gl: Amosar a xerarquía no desplegábel

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Select terms
gl: Seleccionar termos

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
gl[0]: Non se pode atopar o termo: @terms
gl[1]: Non se poden atopar os termos: @terms

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
gl[0]: Non foi posíbel atopar o usuario: @users
gl[1]: Non foi posíbel atopar os usuarios: @users

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: HTML filter
gl: Filtro HTML

en: New field
gl: Novo campo

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -

en: New field name
gl: Nombre de campo novo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
gl: Se o marca, os números indicados para o filtro serán excluidos en lugar de limitar a vista.

en: Is empty
gl: Está baleiro

en: Contains all of these words
gl: Contén todas estas palabras

en: Contains any of these words
gl: Contén algunha destas palabras

en: Contains none of these words
gl: Non contén ningunha destas palabras
