Search API (7.x-1.25) - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: enable
sq: aktivo

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Count
sq: Numri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: String
sq: Vargu

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Filters
sq: Filtrat

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Revert
sq: Rikthe

en: any
sq: çfarëdo

en: Read only
sq: Vetëm lexim

en: disable
sq: çaktivo

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sq: Duhet të jepni të paktën një fjalëkyç pozitiv me @count gërma apo më shumë.

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Add new field
sq: Shto një fushë të re

en: HTML filter
sq: Filtri HTML
