Search API (7.x-1.26) - en to et translation catalogue (106 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: disabled
et: keelatud

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Count
et: Arv

en: Maximum
et: Maksimum

en: Processors
et: Protsessorid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Last
et: Viimane

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Operator
et: Tehtemärk

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Boost
et: Kiirendamine

en: First
et: Esimene

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Entity
et: Olem

en: any
et: suvaline

en: Seconds
et: Sekundid

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: disable
et: keela

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Minimum
et: Miinimum

en: Index
et: Indeks

en: Exceptions
et: Erandid

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: Add server
et: Lisa server

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Sum
et: Summa

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Show hierarchy in dropdown
et: Näita rippvalikus hierarhiat

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: New field
et: Uus väli

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: New field name
et: Uue välja nimetus

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: (No information available)
et: (andmed puuduvad)

en: Display error message
et: Kuva veateadet

en: Search page path
et: Otsingulehe teekond

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
et: Kui valitud, siis kasutajad võivad sisestada mitu väärtust formaadis 1+2+3 (VÕI jaoks) või 1,2,3 (JA jaoks).

en: Aggregation type
et: Agregeerimise tüüp

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Bypass access checks
et: Ära teosta ligipääsukontrolli

en: List additional actions
et: Loetle täiendavad toimingud
