Search API (7.x-1.27) - en to sk translation catalogue (104 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: enable
sk: povoliť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Is
sk: Je

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: disabled
sk: vypnuté

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Is not
sk: Nie je

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Count
sk: Počet

en: Processors
sk: Procesory

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Last
sk: Posledné

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Operator
sk: Operátor

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: First
sk: Prvý

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Entity
sk: Entita

en: any
sk: ľubovoľne

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: disable
sk: vypnúť

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sk: Musíte zadať aspoň jedno kľúčové slovo s najmenej @count znakmi.

en: Add server
sk: Pridať server

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Item type
sk: Typ položky

en: Item language
sk: Jazyk položky

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Display all values
sk: Zobraziť všetky hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
sk: Skryť pohľad / Stránka nebola nájdená (404)

en: Display empty text
sk: Zobraziť prázdny text

en: Provide default argument
sk: Poskytuje predvolený argument

en: exposed
sk: odkrytý

en: Limit list to selected items
sk: Limitovať zoznam na vybrané položky

en: Is all of
sk: Je každé z

en: Is none of
sk: Nie je žiadne z

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: Is not between
sk: Nie je medzi

en: not between
sk: nie medzi

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: And
sk: A

en: Current user's language
sk: Aktuálny jazyk používateľa

en: Default site language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Show hierarchy in dropdown
sk: Zobraziť hierarchiu vo roletovom menu.

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
sk[0]: Nemôžem nájsť výraz: @terms
sk[1]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms
sk[2]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
sk[0]: Nemôžem nájsť používateľa: @users
sk[1]: Nemôžem nájsť používateľov: @users
sk[2]: Nemôžem nájsť používateľov: @users

en: New field
sk: Nové pole

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: is not empty
sk: nie je prázdne

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -

en: New field name
sk: Nový názov poľa

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: (No information available)
sk: (Nie je dostupná žiadna informácia)

en: Entity types
sk: Typy entít
