Search API (7.x-1.30) - en to az translation catalogue (91 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Exclude
az: Xaricdir

en: All
az: Hammısı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Module
az: Modul

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Fields
az: Sahələr

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Count
az: Say

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Maximum
az: Maksimum

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: String
az: Mətn

en: Last
az: Son

en: Anonymous
az: Anonim

en: Filters
az: Filtrlər

en: Integer
az: Tam

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Duration
az: Müddət

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Entity
az: Entiti

en: Fixed
az: Sabit

en: Revert
az: Qaytarma

en: Seconds
az: Saniyələr

en: @min and @max
az: @min və @max

en: Decimal
az: Onluq

en: Index
az: İndeks

en: Exceptions
az: Əlavələr

en: Node access
az: Nod icazəsi

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Is one of
az: Biridir

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Sum
az: Cəm

en: exposed
az: məruz

en: Limit list to selected items
az: Siyahını seçilmiş elementlərlə məhdudlaşdırın

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
az: Əgər işarələnərsə, istifadəçiyə təqdim olunan yeganə elementlər burada seçilənlər olacaq.

en: Is all of
az: Hamısı var

en: Is none of
az: Heç biri deyil

en: Is between
az: Arasındadır

en: between
az: arasında

en: Is not between
az: Arasında deyil

en: not between
az: arasında deyil

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: And
az: və

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Show hierarchy in dropdown
az: Açılan menyuda iyerarxiyanı göstərin

en: Select terms from vocabulary @voc
az: @voc lüğətindən şərtlər seçin

en: Select terms
az: Terminləri seçin

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin
