Search API (7.x-1.30) - en to lv translation catalogue (121 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: iespējots

en: enable
lv: ieslēgt

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Is
lv: Ir

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: All
lv: Visi

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Module
lv: Modulis

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Fields
lv: Lauki

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: String
lv: Virkne

en: Last
lv: Pēdējā

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Duration
lv: Ilgums

en: First
lv: Pirmā

en: Limit
lv: Limits

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Entity
lv: Entītija

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: any
lv: jebkurš

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Facets
lv: Faseti

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: disable
lv: izslēgt

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Index
lv: Rādītājs

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Node access
lv: Piekļuve mezglam

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Sum
lv: Summa

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: exposed
lv: eksponēts

en: Limit list to selected items
lv: Ierobežot sarakstu ar atlasītajiem vienumiem

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
lv: Ja atzīmēts, lietotājam tiks parādīti vienīgi šeit atlasītie vienumi.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: HTML filter
lv: HTML filtrs

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -

en: New field name
lv: Jaunā lauka nosaukums.

en: View mode
lv: Skata režīms

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

en: List additional actions
lv: Parādīt papildu darbības
