Search API attachments (7.x-1.10) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: exposed
cs: vystavený

en: Maximum file size
cs: Maximální velikost souboru
